Příčiny strachu ze školních sportů


Příčiny strachu ze školních sportů jsou různé: jeden žák se bojí, že neprovede cvičení správně a spolužáci se mu budou smát. Další se bojí, že nebude schopen podat požadovaný výkon, a ohrozí tak špatná známka. Další se bojí, že si ublíží na gymnastickém nářadí. Zvládnutí strachu z neúspěchu vyžaduje vaši empatii a pedagogické znalosti. V případě obav ze zranění máme v naší nabídce skvělé výrobky, které jsou extra měkké, aby se snížilo riziko nehod. Přečtěte si, jaké to jsou!


Měkký systém gymnastického nářadí Rinogym

Systém Rinogym je úspěšnou kombinací různých standardních gymnastických pomůcek a airtrack gymnastické dráhy (airtrack záruka 5 let).
Kladinu, přeskokový stůl, gymnastický hříbek, klín na kotouly nebo švédská bedna lze k airtracku připevnit pomocí praktického suchého zipu. Veškeré gymnastické nářadí je vyrobeno z měkké pěny - bez rohů a hran. Začátečníci v gymnastice se tak nemusí bát zranění a mohou cvičit i těžké prvky, jako jsou salta nebo náročné skoky. Velmi zvláštním gymnastickým náčiním je trenažér Gymnastický tréninkový válec s výřezem! Jednotlivé prvky vyjmout a znovu sestavit pomocí suchých zipů. Gymnastičtí začátečníci mohou spadnout do zářezu, krátce tam posedět a pak provést přemet tam i zpět. Díky tomu je ještě snazší naučit se gymnastické prvky beze strachu. 

Děti se často při kotrmelcích nebo kotrmelcích vyděsí právě dezorientací. 

Zde dětem pomůže náš Klín rozkládací RinoGym® který docílí, že každý dítě dokáže kotoul. Náklon dolů pomáhá cvičenci nabrat rychlost při kotoulu vpřed nebo vzad a docílí úspěšnému provedení cviku. Klín jde používat i na jiné cvičení přejít na stránku. Využití multifunkčního rozkládacího klínu 

JIPAST

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti