JIPAST jako značka společnosti, JIPAST jako název ryze českého zaměstnavatele na tuzemském i zahraničním trhu. Najdete zde informace nejen o našich produktech, ale i inspirující obsahy, fascinující okamžiky – vše digitální a autentické. Sdílejte s námi naše vize a nechte se inspirovat.

Společnost Jipast je výrobcem sportovního vybavení od roku 1992 (jako a.s. od roku 2000). První česká firma, která získala certifikát IAAF na své výrobky. Spolupracujeme s předními evropskými výrobci sportovního zboží a technologií. Naše výrobky vyvážíme do celé Evropy. Všechny naše produkty odpovídají normám EN ČSN. Řízení procesů je certifikováno podle standardu ISO9001.

jipast firma

Vize a Mise


Vize 

Posláním společnosti Jipast je přivést ke sportu širokou veřejnost.  Vytvářet  inspirující a inovativní sportovní prostředí.

Mise

Vyrábět a zdokonalovat nejen sportovní nářadí a náčíní, ale i podílet se na metodikách cvičení v oblasti atletiky a gymnastiky.  Učit pohybové gramotnosti od mateřských škol až po dospělé.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti