Nabízíme multi-sportovní výsledkové tabulky, zobrazující klíčové informace o zápase, pro různé sporty: časovač, skóre, penalty, názvy týmů, výsledky setů ..

Bodet je držitelem certifikátu ISO 9001 a ISO 14001.
Již téměř 50 let se naše výsledkové tabulky používají po celém světě pro řadu sportovních soutěží, jako jsou mistrovství světa v halovém fotbale v Kolumbii (2016), mistrovství světa v basketbalu ve Španělsku (2014),
mistrovství světa v plážovém fotbalu na Tahiti ( 2013) a mnoho dalších.

Výběr sportů pro hráče a příznivce. Výběr z 31 druhů.
Soutěžící, nadšenci i příležitostní hráči budou mít na výběr ze sportů.

Jednoduchost

             v ovládání 

V dnešní době málo sportovních zařízení plně využívá své výsledkové tabulky. Trvale se zobrazuje pouze čas. Skóre se naopak zobrazuje pouze během soutěží. To je místo, kde přichází SCORE APP, plně využívá výsledkovou tabulku a umožňuje amatérským hráčům a klubům zapisovat průběžné skóre během hry.
Mějte svou hru pod kontrolou se SCOREAPPEM.  Kombinace vzdáleného bodování s chytrými zařízeními nabízí všem svým uživatelům řadu výhod: Možnost rozhodovat o své vlastní hře pomocí smartphonu nebo chytrých hodinek. Větší autonomie, která umožňuje hráčům snadno spravovat své vlastní skóre. Zvýšená odezva díky okamžitým zobrazením na výsledkové tabuli. Více flexibility díky vzdálenému přístupu přes Wi-Fi. Řada možností se 6 dostupnými sporty.
Tvrdý, ale lehký.
Sport je intenzivní zážitek. Použité výrobky musí být dostatečně pevné pro sport, který hrajete, uvnitř i venku. Nabízíme řadu obrazovek dostatečně odolných, aby odolaly nárazům míčů, vandalismu, kondenzaci, vlhkosti, postříkání, vniknutí prachu atd. Pevnost je rozhodně nezbytná, ale ne při jakékoliv hmotnosti. Proto jsou naše videa obrazovky vyrobena z hliníku, důmyslného materiálu s nízkou hmotností, který nabízí pevnost. Není zapotřebí před obrazovku nebo počítadlo upevňovat ochranný kryt.
Možnost variabilního umístění ukazatele skóre.
Naše reklamní video obrazovky jsou vhodné pro všechna sportovní zařízení: tělocvičny, hřiště, bazény, kluziště, arény a stadiony. Rozdílné vybavení se odvíjí od počtu Vámi požadovaných obrazovek. Od počtu  2 - 100 obrazovek je instalován jiný software a jiné nastavení. Proto je naše řešení stejně vhodné od nejskromnějších projektů až po té nejsložitější . Ukazatel skóre je založen hlavně na dvou možných režimech přenosů: pomocí sítě Ethernet / Wi-Fi / USB nebo přes 4G / Cloud.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti