Nabídka vysokofrekvenčního, dielektrického svařování plastů

Nabízíme výrobu v kooperaci na novém vysokofrekvenčním svařovacím aparátu pro zákazníky ze všech průmyslových odvětví, jednorázové i sériové zakázky (Délku a šířku můžeme měnit v závislosti na svařovaném výrobku).

Typické aplikace

Dielektrickým svařováním lze spojovat plošné polotovary, fólie, tkané či netkané textilie, laminované PVC nebo PUR zejména: sluneční clony, slunečníky, nepromokavé plachty, krycí potahy motorových vozidel a člunů, mobilní a nafukovací haly a stany, bilboardy, velkoplošné transparenty, zemědělské plachtoviny, fólie různých typů (pro stany atd.).

Dalšími typickými výrobky jsou hračky, čluny, matrace, ochranné nepromokavé oděvy, autočalounění, galanterní výrobky ze syntetických usní, výrobky pro lékařskou techniku, stavebnictví nebo architekturu.

Výhody VF svařování

Svar tak má vysokou pevnost a to až do úrovně svařovaného materiálu. Dielektrické svařování vyhovuje náročným estetickým požadavkům, lze jím nahradit i klasické šití, pokud je požadována nepropustnost vodou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti