Bez žíněnek nelze cvičit v tělocvičně ani pořádat gymnastické závody.

Je důležité nastavit nové standardy v tělocvičnách a na závodech ve sportovní gymnastice. Bezpečnost zde nese nejvyšší prioritu. Řešením jsou jasně dané žíněnky na dané nářadí nebo akrobatické prvky! Ať už se jedná o dopadové žíněnky, žíněnky pro klasickou gymnastiku, žíněnky na skákání nebo pro bojové sporty. Žíněnky od JIPASTU nabízejí bezpečnost.

V tomto okamžiku Vám představíme 5 hlavních žíněnek v našem online obchodě jipast.

 

V tomto okamžiku Vám představíme 5 hlavních žíněnek v našem online obchodě Jipast.

Správná žíněnka pro každý sport.

Žíněnka 4 - 8 cm lze použít mnoha způsoby a jsou vhodné pro skoky do maximální výšky 60 cm. Ve sportovní gymnastice slouží jako ochrana proti pádům a tlumení nárazu.

Dopadové žíněnky patří do každé tělocvičny ať už jde o sportovní gymnastiku, skok do výšky nebo hravá cvičení v dětské gymnastice.
U kontrolovaných dopadů doporučujeme pevnější dopadovou plochu z PE materiál pro kontrolovatelný dopad ve stoje.

Gymnastické koberce nebo podložky na cvičení je vhodné jen na cvičení, ale taky jako podpora měkkých podložek na cvičení. Můžete je snadno kombinovat a vytvářet povrch. 

Žíněnky pro bojové umění jsou nutné v každé hale bojových sportů! Ať už judo, jiu-jitsu, box, MMA, nebo taekwondo: zaručuje Vám protiskluzovou funkci a snižují riziko zranění během tréninku.

5 Žíněnek - Stejně dobrý jako anděl strážný 

1. Doskočiště interiérové 
Typ 4 podle normy EN ČSN 12503-1.
Oboustranná kombinovaná dopadová plocha JIPAST Je všestranným pomocníkem do tělocvičny nebo sportovního klubu. S ní ušetříte nejen místo, ale i peníze. Žíněnka vysoká 30 cm kombinuje měkkou (modrou) stranu dopadovky z jedné strany a z druhé (žlutou) tvrdou na dopad ve stoje . Měkká strana dobře absorbuje nekontrolovatelné dopady. Strana žlutá je vhodná na dopady na nohy nebo
z gymnastického nářadí.

2. Dopadová žíněnka 
Typ 7 podle normy EN ČSN 12503-1.
Dopadová plocha zajištuje bezpečný dopad, pád při skákání ze švédské bedny, žebřin, bradel, parkurových boxů. Dopadová žíněnka od JIPASTU je součástí každé školní tělocvičny, gymnastického klubu nebo dětských koutků. Zde můžete zažít své dopady a dobrodružství naplno s maximální bezpečností.

3. Žíněnka Ultralehká 
Typ 3 podle normy EN ČSN 12503-1.
Základní vybavením tělocvičny je žíněnka, která zajistí bezpečný dopad nebo pád. Napomáhá k zdokonalení sportovních výkonů a dovedností. Kvalitní žíněnka by neměla chybět v žádné tělocvičně.  Ultralehká žíněnka A je vyrobena: Ze spodní strana s protiskluzným dezénem. Rohy se suchými zipy umožňují skládání kompaktních ploch, jádro z polyetylénu s uzavřenou buněčnou strukturou. Žíněnka je velice lehká (podle velikosti 5-7kg), takže ji unesou i malé děti. Žíněnka je navržena pro vysokou zátěž. Hodí se zvláště do škol a klubů. Tyto žíněnky se používají pro jednoduché cvičení a skoky při prostných. Jsou vhodné k dopadům a pádům z výšky do 60 cm.

4. Žíněnka pro gymnastiku mateřské školky, kluby s dětma nebo na doma
Pokud hledáte žíněnku pro gymnastiku do mateřské školky nebo na cvičení s dětmi až po nácvik lehkých gymnastických prvků. Nejlepší variantou je použít cvičební podložku Ultra Ekonomy. Žíněnka je lehká a odolná. Cvičební podložka zajistí bezpečí a dostatečnou pružnost pro cvičení na podlaze. 

5. Tatami puzzle 

Podle druhu sportu a použití se tatami odlišují svou tvrdostí jádra. Protože se jedná o velmi namáhané žíněnky používá se jako u školního provedení stejně prvotřídní materiál "rýžová rohož" a waflový antismyk jako u soutěžních tatami. Jádro žíněnky by však pro školy mělo být měkčí (200kg). Technická data: Jádro RE 200 - 240 kg/m3, povrch ,,rýžová rohož,, spodní strana antismyk waflové struktury. Všechny spoje jsou zavařeny nebo zality pryskyřicí.


Žíněnky pro každou příležitost.  JIPAST se snaží vytvářet kvalitní žíněnky pro všechny odvětví, abychom Vám mohli nabídnout širokou škálu žíněnek a v to nejlepší kvalitě. Podívejte se do našeho online obchodu JIPAST a objednejte si vhodnou žíněnku ještě dnes.

JIPAST

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti