Gymnastické žíněnky - klasika v osvědčené kvalitě

Každý je zná, protože gymnastické žíněnky a dopadovky Jipast jsou všude: ve sportovních klubech, Sokolu, Zábavných parkách, Horolezeckých center, Základních školách v mateřských školách i v hodinách tělesné výchovy - pro cvičení na žíněnkách, gymnastiku na nářadí nebo nízké skoky.

Ultralehká žíněnka - oblíbená u žáků i učitelů

Znám ji ještě ze svých školních let. Nejoblíbenější mezi námi žáky a učiteli byla dopadová žíněnka! Ideální pro skoky z větších výšek a jako ochrana proti pádu!
Měkká podlahová rohož se často používá i k jiným účelům. Lze ji upnout na žebřiny a použít jako skluzavku nebo pro různé hry během výuky či tréninku. Tyto 3 hry jsme měli nejvíce rádi.

Všechny RINOGYM produkty : 

Gymnastická žíněnka - klasika ve sportovních lekcích


Dnes se při tréninku gymnastiky málo kdo vrhne na podlahu. Místo toho se častěji používá gymnastická žíněnka! Je to ideální povrch pro cvičení na podlaze. Gymnastická žíněnka je velmi měkká na dopad a antismyk zajistí zajistí, že cvičební podložka zůstane na stejném místě, takže můžete gymnastiku provádět ještě bezpečněji. V gymnastice na nářadí se gymnastické žíněnky projevují jako důležitá ochrana proti pádu. Zabraňují zranění při pádu a tlumí nárazy po seskocích nebo skocích. Gymnastické žíněnky Jipast jsou ideální také pro dětskou gymnastiku. Kromě hygienického povrchu poskytují lehké gymnastické žíněnky i izolovaný povrch, na kterém mohou děti vypouštět páru.

Ať už pro váš klub, školku nebo školku, pro cvičení na podlaze nebo na nářadí - v našem internetovém obchodě s gymnastickými žíněnkami najdete vše, po čem vaše srdce touží.

ESHOP JIPAST

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti