Pro Vašeho pejska

Snažíme se neustále přicházet s něčím novým a tato spolupráce vznikla čirou náhodou. 
Majitelka firmy si u nás objednala žíněnku a nás velmi mile překvapil účel, na který tato žíněnka byla určena. Pro rehabilitaci pejsků. Úžasný nápad.

Rehabilitační centrum Spokojené ocásky, které má sídlo v Plzni, se o Vašeho pejska postará tím nejpečlivějším přístupem. Toto centrum nabízí služby od masáží, manuální terapie až po balanční techniky a kinesiotaping psů. Jsme moc rádi, že jsme se mohli stát součástí Spokojených ocásků, kdy nově masáže probíhají na naší žíněnce Klasik a pevně věříme, že Vám budeme přinášet další novinky pro Vaše mazlíčky. 
Určitě se můžete těšit na různé rampičky, schůdky a balanční prvky, které mohou pomoci psovi po úrazu, regeneraci nebo běžném psím dnu. Nebudou chybět i prvky při výcviku agility. 
Tímto děkujeme paní Kateřině Boháčové, která je majitelkou Spokojených ocásků. Pokud budete mít jakékoliv dotazy na rehabilitaci, tak se můžete podívat na jejich stránky.

Žíněnky patří mezi klasické vybavení tělocvičen a hal základních i středních škol. Využívají se při protahování, posilování nebo při nácviku a provádění akrobacie. Žíněnka je jistotou utlumení dopadu či pádu. Výrazně tak omezují riziko zranění.

Žíněnky technologicky prošly velkými změnami. Vyrábíme je z moderních materiálů, díky kterým získaly lepší vlastnosti. Jsou podstatně lehčí a lépe drží svůj tvar i tloušťku. Proto školy, posilovny i cvičební kluby využívají naše žíněnky s velkou oblibou. Naše výrobky najdete mimo jiné na stadiónech Strahov, Slavia, Sparta, Olymp nebo Dukla.

Pokud i Vy sháníte žíněnku, vyberte si ze sortimentu nabízeného zboží od profesionála přes sportovní potřeby. Pořiďte si žíněnku za nejlepší ceny.

Všechny žíněnky Jipast:


Gymnastická žíněnka - klasika ve sportovních lekcích


Dnes se při tréninku gymnastiky málo kdo vrhne na podlahu. Místo toho se častěji používá gymnastická žíněnka! Je to ideální povrch pro cvičení na podlaze. Gymnastická žíněnka je velmi měkká na dopad a antismyk zajistí, že cvičební podložka zůstane na stejném místě, takže můžete gymnastiku provádět ještě bezpečněji. V gymnastice na nářadí se gymnastické žíněnky projevují jako důležitá ochrana proti pádu. Zabraňují zranění při pádu a tlumí nárazy po seskocích nebo skocích. Gymnastické žíněnky Jipast jsou ideální také pro dětskou gymnastiku. Kromě hygienického povrchu poskytují lehké gymnastické žíněnky i izolovaný povrch, na kterém mohou děti vypouštět páru.    Přečíst celý článek

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti